
Балмұздаққа арналған витрина Марихолодмаш Veneto VN-1,3
- Бар
- Коды:262023
1 123 990 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Veneto VN-1,3 витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында балмұздақтарды көрсетуге арналған. Мойдл жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Жабдық қоршаған ортаның 12-ден 25 °С-қа дейінгі температурасында жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
- Еріту тәсілі: ТЭН
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.320.136-02 |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 180 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -20 °С |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 1 123 990 ₸




