
Carboma R400C кондитерлік витринасы
- Бар
- Коды:45108
763 018 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R400С кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, әртүрлі деңгейлерде орнатуға болатын 4 сөре торымен және биіктігі 100 мм реттелетін дөңгелектермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура идентификациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R134a
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 500х425 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 780х760х2100 мм
- Қаптама көлемі: 1,19 м3
- Түсі: шампан
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R400C Сarboma (D4 VM 400-1 (беж-корич, стн түсті)) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 180 келі |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 780 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.33 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | қоңыр, сарғыш |
| Ені | 575 мм |
| Қаптамадағы ені | 760 мм |
- Бағасы: 763 018 ₸


