
Кондитерлік витрина Carboma KC70 VM 0,9-1 Light Техно (9006-9005, қара)
- Бар
- Коды:79505
698 074 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma KC70 VM 0,9-1 Light кондитерлік витринасы торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель тік шынылармен жабдықталған. Корпус болаттан, бүйір қабырғалары қалыңдығы 30 мм металдан, жылжымалы артқы қақпақшалары плексигластан, корпус пен бүйір қабырғаларының жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көрмеге қойылатын тауардың жоғары көрінуін қамтамасыз етеді
- Динамикалық салқындату түрі
- Еуропада жасалған компрессор
- Carel электрондық басқару блогы
- әрқайсысы LED жарығы бар 3 салқындатылатын сөре
- Орнату және жұмысты бастау:
- Жылыту құрылғыларынан кемінде 2 м қашықтықта орнатылуы керек, витрина күн сәулесінің тікелей түсуіне, кондиционерлерден, желдеткіштерден және жылытқыштардан келетін ауа ағындарына ұшыраған жағдайда оны пайдалануға тыйым салынады
- Кейбір бөлшектердің қорғаныш жабыны (пленкасы) болады, оны алып тастау қажет
- Ауа құбырларын бөгеуге тыйым салынады
- Агрегатты іске қосқаннан кейін және қажетті температураға жеткеннен кейін, сөрені алдын ала салқындатылған өнімдерді паллеттерге біркелкі орналастыра отырып, пайдалы көлем температурасына дейін жүктеуге болады
- Талаптар орындалмаса, ауа айналымы бұзылады, өнімнің пайдалану сипаттамалары нашарлайды, бұл тағамның бұзылуына әкелуі мүмкін
- Жаңбырлы немесе ылғалды ауа-райында витринада конденсат түсуі мүмкін - бұл ақаулық емес, бұл жағдайда витринаны мезгіл-мезгіл жұмсақ шүберекпен сүртіңіз
- Шынылардың қосылуын жабатын қорғаныш металл тіректер витринаны сатып алушылар көп жүретін және витринаның сөмкелер мен чемодандармен зақымдану қаупі бар аумақтарда орнатуға мүмкіндік береді
- Хладагент R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 1,28 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 5,2 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Бөлменің максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Сөреге макс. жүктеме: 3 кг/метр
- Макс. өнімдерді көрсету биіктігі: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кез келген түсті шешім (RAL бойынша)
- Доңғалақ тірегі Н-100 мм
- МДФ панельдер жиынтығы (алдыңғы, бүйірлік)
- Төменгі фронтты жарықтандырумен орындау
- Қосымша бүйірлік жарықтандыру
- Макаронға арналған таба (1 секция, 2 секция)
- Ұсақ пісіруге арналған паллет-баға белгісі
- Бутербродтарға арналған тұғыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 1265-тен 1315 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 830 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.217 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | сұр, қара |
| Ені | 920 мм |
| Қаптамадағы ені | 1100 мм |
- Бағасы: 698 074 ₸



