
Кондитерлік витрина Carboma K70 VV 1,3-1 Standard (ВХСв - 1,3д Люкс)
- Бар
- Коды:45105
1 085 381 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma K70 VV 1,3-1 Standard кондитерлік витринасы (ВХСв - 1,3д Люкс) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель дөңгелектердегі жылжымалы артқы қақпақшалары, 3 салқындатылған бекітілген сөрелері және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтары бар қисық екі қабатты тереземен жабдықталған. Негізі мен сәндік панельдері болаттан, бүйір қабырғалары металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-сөрелерді жарықтандыру
- Буландырғыш
- Жақсырақ көру үшін панорамалық сфералық шыны
- Алтынға арналған экспозициялық беті
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің тереңдігі: 350 мм
- Төсеудің төменгі аймағының тереңдігі: 460 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,876 м2
- Пайдалы көлемі: 0,28 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 8 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1295 мм
- Бүйір қабырғаларының қалыңдығы: 2,5 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1510-1540х810-830х1450 мм
- Қаптама көлемі: 1,85 м3
Опциялар(бөлек тапсырыс беріледі):
- RAL бойынша кез келген түсті шешім
- Дөңгелекті тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХ527 ВХСв - 1,3д Carboma Люкс / K70 VV 1,3-1 (ВХСв - 1,3д Carboma Люкс) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1280-ден 1330 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 810-нан 830 мм-ге дейін |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.33 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | алтын, қоңыр |
| Ені | 1300 мм |
| Қаптамадағы ені | 1510-нан 1540 мм-ге дейін |
- Бағасы: 1 085 381 ₸


