
Кондитерлік витрина Carboma K70 VV 0,9-1 Standard (ВХСв - 0,9д Люкс Техно)
- Бар
- Коды:111053
917 243 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma K70 VV 0,9-1 Standard кондитерлік витринасы (ВХСв - 0,9д Люкс Техно) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель панорамалық сфералық алдыңғы шыныпакетпен және тік бүйірлі шыныпакеттермен жабдықталған. Корпус болаттан, бүйір қабырғалары қалыңдығы 2,5 мм металдан, роликтердегі жылжымалы артқы қақпақшалар шыныпакеттен, корпустың термооқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Көрмеге қойылатын тауардың жоғары көрінуін қамтамасыз етеді
- Динамикалық салқындату түрі
- Еуропада жасалған компрессор
- Carel электрондық басқару блогы
- әрқайсысы LED жарығы бар 3 салқындатылатын сөре
- Конденсатты буландырғыш
- Орнату және жұмысты бастау:
- Жылыту құрылғыларынан кемінде 2 м қашықтықта орнатылуы керек, витрина күн сәулесінің тікелей түсуіне, кондиционерлерден, желдеткіштерден және жылытқыштардан келетін ауа ағындарына ұшыраған жағдайда оны пайдалануға тыйым салынады
- Кейбір бөлшектердің қорғаныш жабыны (пленкасы) болады, оны алып тастау қажет
- Ауа құбырларын бөгеуге тыйым салынады
- Агрегатты іске қосқаннан кейін және қажетті температураға жеткеннен кейін, сөрені алдын ала салқындатылған өнімдерді паллеттерге біркелкі орналастыра отырып, пайдалы көлем температурасына дейін жүктеуге болады
- Талаптар орындалмаса, ауа айналымы бұзылады, өнімнің пайдалану сипаттамалары нашарлайды, бұл тағамның бұзылуына әкелуі мүмкін
- Жаңбырлы немесе ылғалды ауа-райында витринада конденсат түсуі мүмкін - бұл ақаулық емес, бұл жағдайда витринаны мезгіл-мезгіл жұмсақ шүберекпен сүртіңіз
- Витриналарды саңылаусыз бір сызыққа орнату мүмкіндігі
- Хладагент R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 1,26 м2
- Пайдалы көлемі: 0,19 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 7 кВТ
- Климаттық класы: 3
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Бөлменің максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Сөреге макс. жүктеме: 3 кг/метр
- Макс. өнімдерді көрсету биіктігі: 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кез келген түсті шешім (RAL бойынша)
- Доңғалақ тірегі Н-130 мм
- МДФ панельдер жиынтығы (алдыңғы, бүйірлік)
- Төменгі фронтты жарықтандырумен орындау
- Макаронға арналған таба (1 секция, 2 секция)
- Ұсақ пісіруге арналған паллет-баға белгісі
- Бутербродтарға арналған тұғыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСв-0,9д Carboma Люкс техно / K70 VV 0,9-1 (ВХСв - 0,9д Carboma Люкс) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 165 келі |
| Биіктігі | 1280-ден 1330 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 810-нан 830 мм-ге дейін |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.292 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | қара, сұр |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1050-ден 1100 мм-ге дейін |
- Бағасы: 917 243 ₸


