
Carboma Cosmo KC71-110 VV 0,6-1 кондитерлік витринасы жабық
- Бар
- Коды:126682
891 728 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma X71-110 VV 0,6-1 COSMO жабық кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сусындарды, торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдер мен гастрономиялық өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, кіріктірілген баға ұстағыштары бар 2 деңгейлі реттелетін шыны сөрелермен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус болаттан және пластиктен жасалған, корпустың жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Еуропада жасалған компрессор
- Carel электрондық басқару блогы
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-әр сөрені жарықтандыру
- Жарықдиодты-негізгі сөрені төменнен жарықтандыру
- Шыныпакеттердің тегіс қырлары және шынылаудың сыртқы контурында жалғағыш жолақтардың болмауы витринаға жеңілдік пен шексіздік әсерін береді
- Табиғи желдеткіші бар жабық үй-жайда пайдалануға арналған
- Бөлмелердің кез келген конфигурациясы үшін өте қолайлы, өнімдердің экспозициясының кеңістігі мен көлемін өзгерте отырып, тұжырымдаманы оңай өзгертуге және кеңейтуге мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 0,61 м2
- Сөренің ұзындығы: 530 мм
- Астыңғы табанның ұзындығы: 520 мм
- Қоршаған ортаның жұмыс температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Макс. қоршаған ортаның жұмыс ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жылжымалы жармаларда айнасы бар шыныпакет
- Тот баспайтын болаттан жасалған төсем (жұмыс беті)
- Доңғалақ тірегі (100 мм)
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Космо КС71-110 ВВ 0,6-1 9005 / KC71-110 0,6 жабық |
| Биіктігі | 1100-ден 1150 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1555 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 90 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 600 мм |
| Қаптамадағы ені | 1200 мм |
- Бағасы: 891 728 ₸







