
Кондитерлік витрина Carboma R400Cвр
- Бар
- Коды:32227
847 667 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R400Cвр кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, әртүрлі деңгейлерде орнатуға болатын 4 айналмалы сөремен және биіктігі 100 мм реттелетін дөңгелектермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура идентификациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты
- Хладагент: R134a
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің диаметрі: 450 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 780х760х2010 мм
- Қаптама көлемі: 1,19 м3
- Түсі: шампан
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R400Cвр Сarboma (D4 VM 400-2(беж-корич, стн түсті)) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 180 келі |
| Биіктігі | 1880 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2010 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 760 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.33 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | сарғыш, қоңыр |
| Ені | 575 мм |
| Қаптамадағы ені | 780 мм |
- Бағасы: 847 667 ₸


