
Кондитерлік витрина Carboma R400Cвр Люкс
- Бар
- Коды:32228
958 410 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R400Cвр Люкс кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, әртүрлі деңгейлерде орнатуға болатын 4 айналмалы сөремен, құлыппен және биіктігі 100 мм реттелетін дөңгелектермен жабдықталған.
Тапсырыс бойынша тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура идентификациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R134a
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің диаметрі: 450 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 8 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 780х760х2010 мм
- Қаптама көлемі: 1,19 м3
- Түсі: шоколадты-алтын
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R400Cвр Сarboma Люкс (D4 VM 400-2 (корич-золотой, 1/2, INOX)) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 180 келі |
| Биіктігі | 1880 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2010 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 760 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.333 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | алтын, қоңыр |
| Ені | 575 мм |
| Қаптамадағы ені | 780 мм |
- Бағасы: 958 410 ₸


