
Кондитерлік витрина Carboma KC70 VV 1,3-1 Standard 2.0 нұсқасы (Techno 9005)
- Бар
- Коды:314896
1 132 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma KC70 VV 1,3-1 кондитерлік өнімдерінің стандартты 2.0 нұсқасы торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель өнімнің жақсартылған көрінісін қамтамасыз ететін металл жақтаулары жоқ түзу алдыңғы және бүйірлік терезелермен және кіріктірілген тұтқасы бар артқы сырғымалы қақпақтармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Диффузорларды қолдану арқылы жақсартылған ауа алмасу жүйесі
- Жақсартылған тоңазытқыш жүйесі
- Сандық контроллер
- биіктігі бойынша реттелетін 3 сөре, әрқайсысы LED жарығымен
- Шынылау дизайнының 3 типіне арналған әмбебап тоңазытқыш базасы (K / KC / KR)
- Реттелетін тірек аяқтары
- Түсі: 9005
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шыны қондырма (дизайнның 2 түрі)
- Кез келген түсті шешім (RAL бойынша)
- Доңғалақ тіректері
- МДФ панельдер жиынтығы
- Макаронға арналған таба (1 секция, 2 секция)
- Ұсақ пісіруге арналған паллет-баға белгісі
- Бутербродтарға арналған тұғыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 174 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Биіктігі | 1260-тан 1310 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 830 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Ені | 1330 мм |
| Қаптамадағы ені | 1540 мм |
- Бағасы: 1 132 576 ₸



