
Carboma R800C Люкс кондитерлік витринасы
- Бар
- Коды:69267
1 136 200 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R800C люкс кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, 8 сөремен, құлыппен және биіктігі 100 мм реттелетін дөңгелектермен жабдықталған.
Тапсырыс бойынша тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура идентификациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R134a
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 500х420 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 9 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 1270х775х2070 мм
- Қаптама көлемі: 2,04 м3
- Түсі: шоколадты-алтын
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R800C Сarboma Люкс (D4 VM 800-1 (корич-золотой, 1/2, INOX) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 290 келі |
| Биіктігі | 1950 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2070 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 775 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.375 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | қоңыр, алтын |
| Ені | 1100 мм |
| Қаптамадағы ені | 1270 мм |
- Бағасы: 1 136 200 ₸


