
Кондитерлік витрина Carboma Cosmo KC71-130 VV 0,9-2 ашық
- Бар
- Коды:187456
1 140 460 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma KC71-130 VV 0,9-2 COSMO ашық кондитерлік өнімдері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сусындарды, торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдер мен гастрономиялық өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін пайдаланылады. Модель кіріктірілген баға ұстағыштары және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтары бар 3 деңгейлі реттелетін металл сөрелермен жабдықталған. Корпус болаттан және пластиктен жасалған, корпустың термооқшаулағышы - полиуретанды көбіктен, шынылау - құрылымдық шыныпакеттен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Еуропада жасалған компрессор
- Carel электрондық басқару блогы
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-әр сөрені жарықтандыру
- Жарықдиодты-негізгі сөрені төменнен жарықтандыру
- Шыныпакеттердің тегіс қырлары және шынылаудың сыртқы контурында жалғағыш жолақтардың болмауы витринаға жеңілдік пен шексіздік әсерін береді
- Табиғи желдеткіші бар жабық үй-жайда пайдалануға арналған
- Бөлмелердің кез келген конфигурациясы үшін өте қолайлы, өнімдердің экспозициясының кеңістігі мен көлемін өзгерте отырып, тұжырымдаманы оңай өзгертуге және кеңейтуге мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 1,18 м2
- Пайдалы көлемі: 0,18 м3
- Қоршаған ортаның жұмыс температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Макс. қоршаған ортаның жұмыс ылғалдылығы: 60%
- Сөренің ұзындығы: 810 мм
- Астыңғы табанның ұзындығы: 810 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелекті тіреу
- Жылжымалы жармаларда айнасы бар шыныпакет
- Тот баспайтын болаттан жасалған төсем (жұмыс беті)
- Макаронға арналған таба (1 секция, 2 секция)
- Ұсақ пісіруге арналған паллет-баға белгісі
- Бутербродтарға арналған тұғыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Cosmo KC71-130 VV 0,9-2 |
| Биіктігі | 1100-ден 1150 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1555 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 4-тен 10 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 140 460 ₸



