
Carboma R120C кондитерлік витринасы
- Бар
- Коды:110451
492 832 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R120C кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, әртүрлі деңгейлерде орнатуға болатын 2 тор сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін дөңгелектермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура идентификациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 380х405 мм
- Төсеудің төменгі аймағының өлшемі: 415x415 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 5,2 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 590х560х1230 мм
- Қаптама көлемі: 0,4 м3
- Түсі: сарғыш-қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R120C Сarboma |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1230 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 560 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,22 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | қоңыр, сарғыш |
| Ені | 480 мм |
| Қаптамадағы ені | 590 мм |
- Бағасы: 492 832 ₸


