
Кондитерлік витрина Carboma R120Cвр
- Бар
- Коды:45107
572 842 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R120Cвр кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, әртүрлі деңгейлерде орнатуға болатын 3 айналмалы сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейінгі реттелетін дөңгелектермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура идентификациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің диаметрі: 375 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 4 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 590х560х1230 мм
- Қаптама көлемі: 0,4 м3
- Түсі: сарғыш-қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R120Cвр Сarboma (D4 VM 120-2 (беж-корич, стн түсті)) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1230 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 560 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,17 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | қоңыр, сарғыш |
| Ені | 480 мм |
| Қаптамадағы ені | 590 мм |
- Бағасы: 572 842 ₸


