
Кондитерлік витрина Carboma A59 VV 0,9-1
- Бар
- Коды:209954
631 399 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A59 VV 0,9-1 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель шыңдалған шыныпакеттермен, майысқан алдыңғы әйнегімен, 2 реттелетін тор сөрелерімен, кіріктірілген тұтқасымен және реттелетін аяқтарымен жабдықталған. Корпус болаттан, термооқшаулағыш - полиуретанды көбіктен, экспозициялық беті - тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Еуропада жасалған компрессор
- Carel электрондық басқару блогы
- Тұрақты температуралық режим
- Әмбебап орындау
- Сандық контроллер
- Бүйірлік LED-жарықтандыру
- Конденсатты буландырғыш
- Хладагент: R600a
- Климаттық класы: 3
- Жылжымалы артқы есіктер
- Классикалық дизайнның әсері
- Алдыңғы панельдің түсі: қою сұр / ақ / қара / ақшыл сұр / сары / жасыл / қызыл / көк / күрең қызыл
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің еңкею бұрышы: 5°
- Экспозициялық алаңы: 0,64 м2
- Пайдалы көлемі: 0,08 м3
- Сөре-торға жүктеме: 11 кг
- Өнімдерді көрсету үшін орналастыру биіктігі:
- Төменгі тұғырықта: 150 мм-ден артық емес
- Сөрелерде: 100 мм артық емес
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 866 мм
- Сөре тереңдігі: 245 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жеке түсті орындау
- Баға ұстаушылар
- Макаронға арналған таба (1 секция, 2 секция)
- Бутербродтарға арналған тұғыр
- Ұсақ пісіруге арналған паллет-баға белгісі
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ASTI A59 VV 0,9-1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 89 келі |
| Биіктігі | 700-ден 735 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 890 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 750 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1050 мм |
- Бағасы: 631 399 ₸











