
Кондитерлік витрина Carboma R120Cвр Люкс
- Бар
- Коды:110452
627 344 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma R120Cвр Люкс кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, әртүрлі деңгейлерде орнатуға болатын 3 айналмалы сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейінгі реттелетін дөңгелектермен жабдықталған.
Тапсырыс бойынша тот баспайтын болаттан жасалуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура идентификациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R134a
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің диаметрі: 375 мм
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 4 кВТ/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 590х560х1230 мм
- Қаптама көлемі: 0,4 м3
- Түсі: шоколадты-алтын
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R120Cвр Сarboma (D4 VM 120-2 (корич-золотой, 1/2, INOX)) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,17 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | қоңыр, алтын |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 627 344 ₸


