
Кондитерлік витрина Carboma K70 VM 1,3-12 (ВХСв - 1,3д Mini Техно)
- Бар
- Коды:70972
737 502 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma K70 VM 1,3-12 кондитерлік витринасы (ВХСв - 1,3д Mini Техно) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель бекітілген сөремен салқындатылған және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтары бар қисық алдыңғы және 3 түзу әйнектермен жабдықталған. Негізі мен сәндік панельдері болаттан, бүйір қабырғалары полиуретанды жылу оқшаулағыш көбігі бар пластиктен, жылжымалы артқы қақпақшалары плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-сөрелерді жарықтандыру
- Жақсырақ көру үшін панорамалық сфералық шыны
- Сұр экспозициялық беті
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 350 мм
- Экспозициялық алаңы: 1 м2
- Пайдалы көлемі: 0,15 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 6,5 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1310 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1510-1540х810-830х1450 мм
- Қаптама көлемі: 1,85 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСв-1,3д Carboma MINI ТЕХНО |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 118 келі |
| Биіктігі | 865-тен 900 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 810-нан 830 мм-ге дейін |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.271 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | сұр, қара |
| Ені | 1370 мм |
| Қаптамадағы ені | 1510-нан 1540 мм-ге дейін |
- Бағасы: 737 502 ₸


