
Кондитерлік витрина Carboma K95 SM 1,5-1 (ВХСд-1,5 (Өрнек))
- Бар
- Коды:119527
837 810 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma K95 SM 1,5-1 кондитерлік витринасы (ВХСд-1,5 (Өрнек)) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен, 3 сөремен, жылжымалы поддондармен және биіктігі 20-дан 35 м-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған.Корпус ППУ оқшаулағышы бар болаттан, төсеу алаңы мен үстелдің үстіңгі тақтайы тот баспайтын болаттан, жылжымалы артқы қақпақшалары плексигластан, төменгі панелі болаттан жасалған. балдырдың астында безендірілген.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Компрессор: Aspera
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- Алюминий профильден жасалған шам
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 1400х800 мм
- Сөрелердің тереңдігі: 210 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,12 м2
- Пайдалы көлемі: 0,17 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 7 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °C-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1720x1100x1100 мм
- Қаптама көлемі: 2,06 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К95 SM 1,5-1 (ВХСд-1,5 Полюс (Өрнек)) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 250 келі |
| Биіктігі | 1400-ден 1435 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1100 мм |
| Тереңдігі | 990 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1100 мм |
| Тереңдігі (тұтқасымен) | 1400 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.292 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | қоңыр, сарғыш |
| Ені | 1480 мм |
| Қаптамадағы ені | 1700 мм |
- Бағасы: 837 810 ₸


