
Кондитерлік витрина KAYMAN K-ВК-900 люкс квадро қара
- Бар
- Коды:341673
957 855 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K-ВК-900 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Danfoss NL10FT немесе Aspera EG130HLR тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Салқындату түрі: динамикалық
- 3 LED-жарығы бар салқындатылатын сөрелер
- Тік шыны
- Шыныпакеттер
- Буландырғыш
- Корпус пен бүйір қабырғаларын полиуретанды көбікпен оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Корпустың түсі: RAL 9005 қара
- Қуат: 0.7 кВТ
- Экспозициялық алаңы: 868х460 мм
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 7 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 197 келі |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1440 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 810 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.292 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 1050 мм |
- Бағасы: 957 855 ₸


