
Кондитерлік витрина KAYMAN K-ВК-900 квадро күміс
- Бар
- Коды:80597
728 982 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K-ВК-900 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Danfoss NL9FT тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Салқындату түрі: динамикалық
- 3 LED-жарығы бар салқындатылатын сөрелер
- Тік шыны
- Корпус пен бүйір қабырғаларын полиуретанды көбікпен оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 860х440 мм
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,2 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.216 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 728 982 ₸


