
Кондитерлік витрина KAYMAN K-ВК-900 квадро қара
- Бар
- Коды:341669
728 982 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K-ВК-900 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Danfoss NL9FT тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Салқындату түрі: динамикалық
- 3 LED-жарығы бар салқындатылатын сөрелер
- Тік шыны
- Корпус пен бүйір қабырғаларын полиуретанды көбікпен оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Корпустың түсі: RAL 9005 қара
- Қуаты: 0.65 кВТ
- Экспозициялық алаңы: 860х440 мм
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,2 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 166.2 кг |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1440 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 800 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.216 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 920 мм |
| Қаптамадағы ені | 1050 мм |
- Бағасы: 728 982 ₸


