
Кондитерлік витрина KAYMAN K-ВК-1300 люкс квадро қара
- Бар
- Коды:341671
1 133 438 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K-BK-1300 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Danfoss NL10FT немесе Aspera EG130HLR тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Салқындату түрі: динамикалық
- 3 LED-жарығы бар салқындатылатын сөрелер
- Тік шыны
- Шыныпакеттер
- Буландырғыш
- Корпус пен бүйір қабырғаларын полиуретанды көбікпен оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Корпустың түсі: RAL 9005 қара
- Қуат: 0.7 кВТ
- Экспозициялық алаңы: 1268х460 мм
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 8 кВТ
- Хладагент: R134а
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 149.6 кг |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1440 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 810 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.33 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 1300 мм |
| Қаптамадағы ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 133 438 ₸


