
Кондитерлік витрина KAYMAN K-ВК-1300 квадро күміс
- Бар
- Коды:80598
785 296 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K-ВК-1300 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Danfoss NL10FT немесе Aspera EG130HLR тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Салқындату түрі: динамикалық
- 3 LED-жарығы бар салқындатылатын сөрелер
- Тік шыны
- Корпус пен бүйір қабырғаларын полиуретанды көбікпен оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 1310х440 мм
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 7,4 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.308 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 1370 мм |
- Бағасы: 785 296 ₸


