
КАЙМАН К-ШВ-400 кондитерлік көрме шкафы
- Бар
- Коды:86815
796 797 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ШВ-400 желдетілетін кондитерлік витрина-шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель төртбұрышты 4 сөре-тормен және 2 бүйірлік бағандағы жылы ақ жарықдиодты шаммен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,4 кВТ
- Доңғалақ тіректерінің биіктігі: 100 мм
- Түсі: шоколад-сарғыш (шампан)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 575 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | Сарғыш |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 796 797 ₸


