
Кондитерлік витрина KAYMAN K-ВК-1300 квадро қара
- Бар
- Коды:341664
785 296 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K-ВК-1300 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель Danfoss NL10FT немесе Aspera EG130HLR тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Салқындату түрі: динамикалық
- 3 LED-жарығы бар салқындатылатын сөрелер (жылы-ақ жарық)
- Тік шыны
- Корпус пен бүйір қабырғаларын полиуретанды көбікпен оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Корпустың түсі: RAL 9005
- Экспозициялық алаңы: 1310х440 мм
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 7,4 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 810 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,7 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 1370 мм |
| Қаптамадағы ені | 1500 мм |
- Бағасы: 785 296 ₸


