
КАЙМАН К-ШВ-120В кондитерлік көрме шкафы
- Бар
- Коды:86814
655 117 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ШВ-120В желдетілетін кондитерлік витрина-шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, пирожныйларды және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 3 дөңгелек айналмалы сөрелермен, жылы ақ жарықдиодты шамдармен және реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жабдық штангалық есептегішке орнатылады. Есік шыныдан, қалған 3 жағы шыныпакеттерден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,3 кВТ
- Сөренің диаметрі: 350 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 655 117 ₸


