
KAYMAN КВК-950 кондитерлік витринасы (агрегатсыз) қара
- Бар
- Коды:310789
652 889 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-950 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді тиімді көрсетуге және сату алдында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тегіс төмендейтін дөңес профильге ие және мөлдір әйнекпен жабдықталған. Сөрелер шыныдан жасалған, корпусы қара түсті.
Жеткізу көлеміне кронштейндері бар 3 топсалы дисплей сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылжымалы артқы перделер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Эргономикалық стильді дизайн
Назар аударыңыз! Фотосуретте баламалы түсті нұсқадағы ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Бейтарап (хол. агрегатсыз)Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 250 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қара |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 652 889 ₸


