
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-1305 (агрегатсыз) күңгірт сұр
- Бар
- Коды:310332
743 172 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-1305 кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді тиімді көрсетуге және сату алдында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тегіс төмендейтін дөңес профильге ие және мөлдір әйнекпен жабдықталған. Сөрелер шыныдан жасалған, корпусы күңгірт сұр түсті.
Жеткізу көлеміне кронштейндері бар 3 топсалы дисплей сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жылжымалы артқы перделер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Эргономикалық стильді дизайн
Назар аударыңыз! Фотосуретте баламалы түсті нұсқадағы ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 195 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Бейтарап (хол. агрегатсыз)Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 1305 мм |
- Бағасы: 743 172 ₸


