
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-950М үстел үсті люкс қара
- Бар
- Коды:227405
735 507 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-950М үстел үсті кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен және 2 шыны сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Жылжымалы артқы перделер
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,18 м3
- Табалардың салқындатылатын алаңы: 0,95 м2
- Қуаты: тәулігіне 3,1 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 140 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 220 келі |
| Биіктігі | 875 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1130 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 930 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,13 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 950 мм |
| Қаптамадағы ені | 1160 мм |
- Бағасы: 735 507 ₸


