
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-950М КВАДРО алтын
- Бар
- Коды:310339
743 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-950М КВАДРО кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді тиімді көрсетуге және сату алдында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Тік бұрышты қималы модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен және мөлдір әйнекпен жабдықталған. Сөрелер шыныдан жасалған, корпусы алтын түстес.
Жеткізу көлеміне кронштейндері бар 3 топсалы дисплей сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,58 кВТ
- Максималды тәуліктік қуат тұтынуы: 8,8 кВТ⋅сағ
- Салқындатылатын төсеу алаңы: 1,5 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Биіктігі | 1255 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 430 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | Алтын |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 743 355 ₸


