
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-950МН тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:310313
788 263 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-950МН кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді тиімді көрсетуге және сату алдында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тегіс төмендейтін дөңес профильге ие және кіріктірілген компрессорлық қондырғымен және мөлдір әйнекпен жабдықталған. Сөрелер шыныдан жасалған, корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кронштейндері бар 3 топсалы дисплей сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Жылжымалы артқы перделер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,19 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 4,5 кВТ⋅сағ
- Орналастыру алаңы: 1,4 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 280 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 5-тен 10 °С-қа дейін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 788 263 ₸


