
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-950М ЛЮКС ашық күңгірт сұр
- Бар
- Коды:310123
874 060 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-950М ЛЮКС кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді тиімді көрсетуге және сату алдында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тегіс төмендейтін дөңес профильге ие және кіріктірілген компрессорлық қондырғымен жабдықталған. Сөрелер шыныдан жасалған, корпусы күңгірт сұр түсті.
Жеткізу көлеміне кронштейндері бар 3 топсалы дисплей сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Артқы есіктер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,48 кВТ
- Максималды тәуліктік қуат тұтынуы: 11,45 кВТ⋅сағ
- Орналастыру алаңы: 1,1 м2
Назар аударыңыз! Фотосуретте баламалы түсті нұсқадағы ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 210 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 874 060 ₸


