
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-1305М ЛЮКС қара
- Бар
- Коды:310122
877 304 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-1305М ЛЮКС кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді тиімді көрсетуге және сату алдында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тегіс төмендейтін дөңес профильге ие, кіріктірілген компрессорлық қондырғымен және мөлдір әйнекпен жабдықталған. Сөрелер шыныдан жасалған, корпусы қара түсті.
Жеткізу көлеміне кронштейндері бар 3 топсалы дисплей сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Жылжымалы артқы перделер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,44 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 10,4 кВТ⋅сағ
- Орналастыру алаңы: 1,8 м2
Назар аударыңыз! Фотосуретте баламалы түсті нұсқадағы ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 350 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 1305 мм |
- Бағасы: 877 304 ₸


