
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-1300М квадро алтын
- Бар
- Коды:228179
877 304 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-1300М кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 3 шыны сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еру
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Салқындатылатын алаң: 2,1 м2
- Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем: 0,6 л
- Номиналды ток: 3 А
- Шамдардың номиналды қуаты: 1,92 кВТ
- Орналастыру тереңдігі: 490 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 235 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Биіктігі | 1255 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 950 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 10.4 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | қоңыр-алтын |
| Ені | 1305 мм |
| Қаптамадағы ені | 1550 мм |
- Бағасы: 877 304 ₸


