
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-950М ЛЮКС кассалық сұр күңгірт
- Бар
- Коды:310115
882 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-950М ЛЮКС кондитерлік витринасы касса сөресіне орнатуға, тамаша көрсетуге және кондитерлік өнімдерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қысқа мерзімді сату алдындағы сақтауға арналған. Модель дөңес профильге ие, кіріктірілген компрессорлық қондырғымен және мөлдір әйнекпен жабдықталған. Сөре шыныдан жасалған, корпусы күңгірт сұр түсті.
Жеткізу көлеміне кронштейні бар 1 топсалы дисплей сөресі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Жылжымалы артқы перделер
- Керек-жарақтарды үстіңгі қақпаққа орналастыру мүмкіндігі
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,34 кВТ
- Максималды тәуліктік қуат тұтынуы: 8,2 кВТ⋅сағ
- Орналастыру алаңы: 0,77 м2
Назар аударыңыз! Фотосуретте баламалы түсті нұсқадағы ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 865 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 140 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 882 141 ₸


