
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-1305МГ ЛЮКС ашық күңгірт сұр
- Бар
- Коды:310094
938 207 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-1305МГ ЛЮКС кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді тиімді көрсетуге және сату алдында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тегіс төмендейтін дөңес профильге ие және кіріктірілген компрессорлық қондырғымен жабдықталған. Сөрелер металдан жасалған, корпусы күңгірт сұр түсті.
Жеткізу көлеміне кронштейндері бар 3 топсалы дисплей сөрелері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Буландырғышты табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін реттелетін тіректер
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Қабырғаға орнатылатын қондырғы
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: 0,5 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 12 кВТ⋅сағ
- Салқындатылатын төсеу алаңы: 1,6 м2
Назар аударыңыз! Фотосуретте баламалы түсті нұсқадағы басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 310 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 1305 мм |
- Бағасы: 938 207 ₸


