
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-1305МГ қабырғалық люкс қара
- Бар
- Коды:227440
938 207 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-1305МГ кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, пирожныйлар мен пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 3 металл сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,31 м3
- Табалардың салқындатылатын алаңы: 1,6 м2
- Қуаты: тәулігіне 12 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 350 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1460 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 930 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 1305 мм |
| Қаптамадағы ені | 1530 мм |
- Бағасы: 938 207 ₸


