
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-950М кассалық люкс тот баспайтын.
- Бар
- Коды:227421
981 521 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кондитерлік касса витринасы KAYMAN КВК-950М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, кондитер өнімдерін және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен және шыны сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Жылжымалы артқы перделер
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,14 м3
- Табалардың салқындатылатын алаңы: 0,77 м2
- Қуаты: тәулігіне 8,2 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 200 келі |
| Биіктігі | 875 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1130 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 930 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.34 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 950 мм |
| Қаптамадағы ені | 1160 мм |
- Бағасы: 981 521 ₸


