
КАЙМАН К-ШВ-400В люкс кондитерлік көрме шкафы
- Бар
- Коды:86818
1 000 841 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Люкс класты КАЙМАН К-ШВ-400В кондитерлік витрина-шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, пирожныйларды және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 4 сөремен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің диаметрі: 450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 575 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 1 000 841 ₸


