
Кондитерлік витрина KAYMAN КВК-950М люкс тот баспайтын.
- Бар
- Коды:227420
991 671 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КВК-950М кондитерлік витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, пирожныйларды және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен және 3 шыны сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Жылжымалы артқы перделер
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,25 м3
- Табалардың салқындатылатын алаңы: 1,3 м2
- Қуаты: тәулігіне 8,8 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 295 келі |
| Биіктігі | 1265 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1460 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 930 мм |
| Құрылым | иілген шынысымен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.36 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 950 мм |
| Қаптамадағы ені | 1160 мм |
- Бағасы: 991 671 ₸


