
KAYMAN К-ШВ-400 люкс тот баспайтын кондитерлік көрме шкафы.
- Бар
- Коды:227392
1 014 161 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ШВ-400 кондитерлік витрина-шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, пирожныйларды және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 5 торлы сөремен және төрт жақты әйнекпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,22 м3
- Табалардың салқындатылатын алаңы: 1,1 м2
- Қуаты: тәулігіне 6,2 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 195 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Биіктігі | 1930 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2090 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 850 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.44 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 600 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 1 014 161 ₸


