
КАЙМАН К-ШВ-800 ЛЮКС кондитерлік көрме шкафы
- Бар
- Коды:180643
1 137 070 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ШВ-800 ЛЮКС кондитерлік витрина-шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, торттарды, пирожныйларды және пиццаларды салқындатуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Модель 2 бүйірлік тірекке, 8 сөреге және 4 жақты шыныға арналған жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Danfoss тоңазытқыш агрегаты
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: 9 кВТ/сағ
- Сөренің өлшемдері: 500х420 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1110х610х1900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 210 келі |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Құрылым | тікелей әйнекпен |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Түсі | шоколадты-алтын түстес |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 1 137 070 ₸


