
Тоңазытқыш витринасы ATESY Болоньезе-8
- Бар
- Коды:30435
738 781 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Bolognese-8 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца компоненттерін (қоспаларды) қысқа мерзімді сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған, оның үстіңгі қақпағы қосалқы заттарды орналастыруға арналған көлденең платформа түрінде жасалған. Корпус тот баспайтын болаттан және моллирленген шыныдан жасалған, тамақ өнімдерімен жанасатын барлық құрылымдық элементтер Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау органы тағаммен жанасуға рұқсат берген тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 150 мм GN 1/4 пішіміндегі 8 гастрохем кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Пиццаға арналған бір уақытта 8-ден 16-ға дейін әртүрлі ингредиенттерді (қоспаларды) сақтауға мүмкіндік береді
- Температуралық режим жұмыс кезінде топпингтердің ұзақ уақыт сақталуын қамтамасыз етеді
- Салқындатылатын көлемнің конструкциясы өнімнің астроқабылдағыштың түбіне дейін қатып қалуын болдырмайды
- Көбіктелген корпус жұмыс кезінде суықтың жоғалуын болдырмайды
- Моллирленген шыны бөгде заттардың асқазан-ішек қуысына түсуіне жол бермейді
- Витринаны әйнекпен және әйнексіз пайдалану мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 8х GN 1/4 тереңдігі 150 мм
- Хладагент: R134а
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Болонез-8 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77 келі |
| Биіктігі | 474 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 360 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1810 мм |
| Қуат | 0.16 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1680 мм |
| Қаптамадағы ені | 520 мм |
- Бағасы: 738 781 ₸



