
Үстел үсті витринасы Abat ВХН-70-01
- Бар
- Коды:105949
986 571 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ВХН-70-01 үстел үсті витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шамдармен, сөремен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы, сөресі және тіректері қалыңдығы 1 мм жоғары сапалы AISI 304 баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары мен есіктері 5 мм шыңдалған шыныдан жасалған. Витринаның жұмысына қоршаған ортаның температурасы 12-ден 32 ° C-қа дейін рұқсат етіледі
Ерекшеліктері:
- Danfoss компрессоры
- Динамикалық салқындату
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Табиғи жылымық
- Персонал тарапынан жылжымалы есіктер
- Тесілген беттің арқасында витринаның салқындатылатын көлемінің ішінде температураның біркелкі таралуы
- Сатып алушы жағынан қалыңдығы 6 мм иілген шыны
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 1043х372х60 мм
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,28 кг
- Демонстрациялық алаң: 0,92 м2
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 20 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807729 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 270 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.464 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 5-тен 15 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 986 571 ₸





