
Қақпағы бар Carboma A40 SM 1,2 0430 (VT2-G) тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:95812
344 979 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A40 SM 1,2 0430 (VT2-G) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салат ингредиенттерін салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель тұтқасы бар қақпақпен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді. Гастромекосттардан GN 1/3, GN 1/4 және GN 1/2 орналасуларының әртүрлі комбинациялары мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Бақылаушы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттарды орналастыру нұсқалары:
- 3х GN 1/3 тереңдігі 150 мм + 2х GN 1/4 тереңдігі 150 мм
- 6х GN 1/4 тереңдігі 150 мм
- 3х GN 1/3 тереңдігі 150 мм + 1х GN 1/2 тереңдігі 150 мм
- Пайдалы көлемі: 0,04 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Поликарбонаттан жасалған мөлдір қақпақ
Назар аударыңыз! Суретте 7 гастроэмстостағы басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VT2-G қақпағы бар / A40 SM 1,2 0430 қақпағы бар (Carboma VT2-G қақпағы бар) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 245-тен 280 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 520 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 6 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 555 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1200 мм |
| Қаптамадағы ені | 1340 мм |
| Экспозициялық алаң | 810х313 мм |
- Бағасы: 344 979 ₸




