
Carboma A37 SM 1,0-11 (ВХСв-1,0 XL) тоңазытқыш витринасы (4 GN 1/3 + сөре)
- Бар
- Коды:32117
364 692 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A37 SM 1,0-11 тоңазытқыш витринасы (ВХСв-1,0 XL) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік, салаттар, сүт және басқа да гастрономиялық өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель салқындатылмайтын шыны сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Тоңазытқыш агрегаты: Electrolux
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4x GN 1/3 тереңдігі 40 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,21 м2
- Пайдалы көлемі: 0,01 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 2,5 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1110х390х460 мм
- Қаптама көлемі: 0,19 м3
- Түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 420-дан 435 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 460 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 390 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.104 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1090 мм |
| Қаптамадағы ені | 1110 мм |
| Экспозициялық алаң | 850х305 мм |
- Бағасы: 364 692 ₸


