
Қақпағы бар Carboma A40 SM 1,6 0430 (VT3-G) (7 GN 1/3) тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:97163
362 953 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A40 SM 1,6 0430 (VT3-G) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салат ингредиенттерін салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель тұтқасы бар қақпақпен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Бақылаушы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 0,06 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0430 қақпағы бар A40 SM 1,6 (қақпағы бар Carboma VT3-G) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 63 келі |
| Биіктігі | 245-тен 280 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 520 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 7 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 555 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.133 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1630 мм |
| Қаптамадағы ені | 1770 мм |
| Экспозициялық алаң | 1240х313 мм |
- Бағасы: 362 953 ₸


