
Carboma A57 VM 1,2-1 (ВХС-1,2 Арго XL) тоңазытқыш витринасы сұр
- Бар
- Коды:32119
455 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті тоңазытқыш витринасы Carboma A57 VM 1,2-1 (ВХС-1,2 Арго XL) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, десерттерді және бутербродтарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді пайдалануға арналған. Модель иілген әйнекпен және 2 салқындатылған сөремен жабдықталған. Төменгі төсеу аймағы мен алдыңғы қаптамасы болаттан, бүйір қабырғалары пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Carel температурасын көрсететін электрондық басқару блогы
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R134a
- Жабдықтардың климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің тереңдігі: 210 / 260 мм
- Төсеудің төменгі аймағының тереңдігі: 420 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,9 м2
- Пайдалы көлемі: 0,14 м3
- Қаптамадағы габариттері: 1440x710x900 мм
- Қаптама көлемі: 0,92 м3
- Түсі: сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- А57 1,2 жармалар жиынтығы (Арго XL)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 705 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.258 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 6-дан 12 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1260 мм |
- Бағасы: 455 721 ₸


