
Кондитерлік витрина Carboma A87 SM 1,0-1 (ВХС-1,0 Арго Люкс)
- Бар
- Коды:32123
289 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті кондитерлік витрина Carboma А87 SM 1,0-1 (ВХС-1,0 Арго Люкс) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында торттарды, кондитер өнімдерін және басқа да кондитерлік өнімдерді көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен және салқындатылмаған сөремен жабдықталған. Корпус ППУ оқшаулағышы бар болаттан, бүйір қабырғалары қоңыр пластиктен, жылжымалы артқы қақпақшалары плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Термостат
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-негізгі аймақты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 180 мм
- Салқындатылатын алаң: 0,46 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 3,2 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1100x900x360 мм
- Қаптама көлемі: 0,36 м3
- Түсі: шоколадты-алтын
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХ277 A87 SM 1,0-1 0012-1036 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 360 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 50 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.133 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
| Қаптамадағы ені | 1100 мм |
| Экспозициялық алаң | 920х500 мм |
- Бағасы: 289 900 ₸


