
Carboma A37 SM 1,5-1 (ВХСв-1,5) тоңазытқыш витринасы (6 GN 1/3)
- Бар
- Коды:32128
438 908 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарындағы Carboma A37 SM 1,5-1 (HCSV-1,5) (6 GN 1/3) тоңазытқыш витринасы ет өнімдерін, құс етін, салаттарды, сушилерді, бутербродтарды және десерттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Тоңазытқыш агрегаты: Electrolux
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 6x GN 1/3 тереңдігі 40 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,32 м2
- Пайдалы көлемі: 0,016 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 2,7 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1520х390х300 мм
- Қаптама көлемі: 0,18 м3
- Түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | А37 SM 1,5-1 (ВХСв-1,5 Carboma) (6 гастроэмкостқа) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39 келі |
| Биіктігі | 285 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 300 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 6 |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 390 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.1125 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1440 мм |
| Қаптамадағы ені | 1520 мм |
| Экспозициялық алаң | 1260х305 мм |
- Бағасы: 438 908 ₸


