
Carboma A87 SV 1,5-1 тоңазытқыш витринасы (ВХСн-1,5 Арго) 0011-3020, қызыл-сұр
- Бар
- Коды:32116
378 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел үсті тоңазытқыш витринасы Carboma А87 SV 1,5-1 (ВХСн-1,5 Арго) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік өнімдерді, десерттер мен бутербродтарды көрсету, салқындату және қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель майысқан алдыңғы әйнекпен, салқындатылмаған сөремен және органикалық шыныдан жасалған түнгі перделермен жабдықталған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, алдыңғы қаптамадан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен сөресі тот баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары қара пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Термостат
- Компрессор: Electrolux
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
- Суық сөндіргіш
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре тереңдігі: 180 мм
- Төсеу аймағының тереңдігі: 500 мм
- Салқындатылатын алаң: 0,71 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 5 кВТ
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптама көлемі: 0,51 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Торлы торлар
- Тұғырдың биіктігі 660 мм
- Түрлі-түсті сәндік панельдер
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A87 SV 1,5-1 0011-3020 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 630 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 70 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.208 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 0 °С-қа дейін |
| Ені | 1500 мм |
| Қаптамадағы ені | 1560 мм |
| Экспозициялық алаң | 1420х500 мм |
- Бағасы: 378 027 ₸


